Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
październik
12 '15

Zorganizuj Wesele twoich marzeń

Karolina Jarosz

Karolina Jarosz

Już ochłonęliście po niesamowitych zaręczynach i teraz przyszedł czas na organizację wesela? Pierwszym etapem przygotowań powinno być zdecydowanie wybranie sali weselnej. Liczcie się z tym, że na dobrą salę trzeba nieraz dość długo poczekać, ale zawsze warto wybrać miejsce gdzie zarówno wy jak i wasi goście będziecie się dobrze bawić.
Problemy ze znalezieniem odpowiedniej sali weselnej w Poznaniu czy innych dużych miastach mogą być wręcz oczywiste. Pomimo iż wybór lokalów jest ogromny to zawieranych ślubów również jest tam więcej niż w małych miejscowościach. Na przykład, żeby zorganizować wesele w Poznaniu na niektóre sale trzeba czekać ponad dwa lata! Warto więc już wcześniej zarezerwować termin.
Goście goście...
Pierwsze pytanie jakie musimy sobie zadać to liczba gości, którą planujemy zaprosić. Niewielkie wesele można zorganizować w większości lokalów, ale jeśli mamy dużą rodzinę potrzebna będzie naprawdę pojemna sala weselna. Obejrzyjmy salę sami, nie sugerujmy się wyłącznie zdjęciami. Przemyślmy sprawę rozmieszczenia stołów, aby nie brakło miejsca do tańca.
Co zrobić z gośćmi weselnymi
Zastanówmy się także czy nasi goście przyjadą z daleka czy może pochodzą z tego samego miasta. Jeśli muszą przejechać kawał drogi na nasz ślub, nietaktem byłoby zmuszać ich do powrotu nad ranem. Dopytajmy czy w wybranym przez nas lokalu jest również hotel. Niektóre lokale oferują noclegi dla gości weselnych gratis, lub w dużo niższej cenie niż zwykle. Decydując się na taką opcję dopytajmy dokładnie kiedy kończy się doba hotelowa, aby później nie zostać niemiło zaskoczonym. Kwestie podane powyżej nie są oczywiście jedynymi, które należy wziąć pod uwagę, ale na pewno pierwszymi o które należy zapytać, by w ogóle wziąć lokal pod uwagę.

ślub
wesele
sala
poznań

frazy kluczowe: ślub, wesele, sala, poznań


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Polityka, Informacje, Hobby, Przemysł, Szkolenia

Piszą na tym blogu

Honorata Kmita, Waldemar Mazur, Karolina Jarosz

Archiwum

Styczeń 2018, Listopad 2017, Październik 2017, Sierpień 2017, Lipiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014, Marzec 2014