Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Zegarek na rękę. Przeżytek, gadżet, czy rzecz, któ

Zegarek na rękę. Przeżytek, gadżet, czy rzecz, któ

(...) Zegarek na rękę. Rzecz będąca niegdyś przedmiotem marzeń, nabywana za duże pieniądze i używana każdego dnia, dziś straciła nieco na swej popularności. Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele, jednak najważniejszy jest jeden - wiele innych przedmiotów doskonale je zastępuje. Spadek popularności zegarków pojawił się z chwilą spopularyzowania telefonów komórkowych. To właśnie w tych noszonych przy sobie urządzeniach, można znaleźć również (...)

Publikacje: biznes, informacje, polityka, zegarki, zegarki tissot

 
maj
25 '18

Jaki zegarek?

Jaki zegarek?

(...) Zegarek jest nieodłączna częścią naszej garderoby. Każdy z nas staje przed dylematem jaki zegarek wybrać, by spełniał nasze oczekiwania estetyczne i praktyczne. Niewątpliwie bardzo ważnym elementem jest jego niezawodność. Dlatego wybierając zegarek dla siebie lub kogoś nam bliskiego stawiamy na firmę cieszącą się dużym powodzeniem, rzetelnością i ciekawą ofertą. Jedną z nich jest na pewno szwajcarska marka (...)

Publikacje: biznes, informacje, różne, zegarki, zegarki tissot