Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Zegarek na rękę. Przeżytek, gadżet, czy rzecz, któ

Zegarek na rękę. Przeżytek, gadżet, czy rzecz, któ

(...) ale można zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się na ich noszenie. Warto o tym wiedzieć i rozważyć, czy nie zdecydować się na podobny krok. Dzięki zegarkowi, dużo łatwiej dowiedzieć się, która jest godzina - nie trzeba wyciągać telefonu czy innego urządzenia z kieszeni, wystarczy chwila, ruch ręki i to wszystko. Decydując się na założenie zegarka, szybko można się o tym przekonać. Jak wspomniałem wcześniej, warto decydować się na dobry (...)

Publikacje: biznes, informacje, polityka, zegarki, zegarki tissot

 
maj
25 '18

Jaki zegarek?

Jaki zegarek?

(...) i dzieci. Znakomita jakość i funkcjonalność to bardzo duże zalety tej marki. Zegarki Tissot produkowane są w stylu sportowym, klasycznym i fashion, dlatego mają bardzo liczną grupę klientów. Zarówno w damskich, męskich jak  i dziecięcych koperta jest wykonana ze stali, mechanizm kwarcowy lub automatyczny. zegarki Tissot mają szafirowe szkło.  Zegarek jest bardzo często jedynym elementem ozdobnym naszego ubioru, (...)

Publikacje: biznes, informacje, różne, zegarki, zegarki tissot

 
maj
25 '18

Kontrolowanie czasu

Kontrolowanie czasu

(...) Z roku na rok stajemy się coraz starsi i coraz siniej dostrzegamy zawrotne tempo czasu, który nie wiedzieć dlaczego coraz szybciej płynie. W rzeczywistości jest to oczywiście bardzo subiektywne odczucie, gdyż czas upływa w takim samym tempie za każdym razem, a jedynie nasz odbiór zmienia się, w zależności od ilości obowiązków jakie na nas spoczywają i z jakimi mamy do czynienia . W kontekście tego aspektu powracamy przeszłością do pokoleń, w których odbiór czasu był czynnikiem (...)

Publikacje: biznes, informacje, polityka, zegarki

 
maj
25 '18

Tissot PRC 200 - ponadczasowa klasyka

Tissot PRC 200 - ponadczasowa klasyka

(...) 160 lat temu w małej szwajcarskiej miejscowości Le Locle, Charles Emil Tissot i jego syn założyli fabrykę zegarków. Czy wtedy wiedzieli, że tworzą właśnie historię światowego zegarmistrzostwa? Czy przeczuwali, że ich marka przetrwa do XXI wieku a ich produkty będą noszone na nadgarstkach klientów z całego świata? Trudno powiedzieć, ale faktem jest, że Le Locle uznawana jest dziś między innymi dzięki firmie Tissot za kolebkę zegarmistrzostwa, co wpłynęło na wpisane miasteczka na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a tissotowskie zegarki są rozpoznawalną, uznaną i szanowaną marką na całym globie.Przez wszystkie lata istnienia, firma ta nie zaprzestaje tworzenia produktów najwyższej jakości, zachowując pierwotnie (...)

Publikacje: biznes, różne, zegarki

 
maj
25 '18

Certina mierzy czas rajdowcom

Certina mierzy czas rajdowcom

(...) (...)

Publikacje: biznes, różne, zegarki