Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Zakupy

Zakupy

(...) Lubimy spędzać wolne dni w kunsztownie wyposażonych a także zaprojektowanych galeriach handlowych robiąc w nich zakupy. Niewielu zdaje sobie sprawę jednak, iż za tym wszystkim stoją specjalistyczne agencje projektowe, których tematem działania jest gustowne projektowanie wnętrz sklepów. Zmierzając do sklepu, szczególnie sklepu z odzieżą, nie sposób nie zastanowić się nad tym, że wnętrze zostało zaprojektowane w najdrobniejszych detalach, a wyposażenie sklepów odzieżowych bynajmniej nie jest przypadkowe. Liczy się pierwsze spojrzenie i to ono często decyduje o tym, czy konsument skorzysta z zaproszenia oraz przejrzy ofertę sklepu albo da się poprowadzić fachowej i profesjonalnej obsłudze. Profesjonalna firma designerska Forbis Group oferuje (...)

Publikacje: biznes, różne, usługi, wyposażenie wnętrz