Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Zakupy

Zakupy

(...) rozbrzmiewać z kolumn głośnikowych a także zapach, który powinien panować w sklepie. Sklep z modną odzieżą powinien przywiązywać wielką wagę do projektowania wnętrz wystawienniczych ze swoimi produktami. To niezaprzeczalnie w prostej linii wpływa na wyniki sprzedażowe danej marki. Będąc w jednym z modnych ośrodków zakupowych takich jak: Zurich, Nowy York czy Londyn warto wpaść do butików oraz salonów znanych marek ze świata mody takich jak na przykład: Coco Channel, Hugo Boss, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Gucci, Kenzo czy MaxMara i podziwiać kunszt estetycznego wyposażenia sklepu odzieżowego oraz sztukę projektowania wnętrz sklepowych. Łącznie z powstaniem zasad współczesnego handlu sprzedaż produktów powszechnego użytku (...)

Publikacje: biznes, różne, usługi, wyposażenie wnętrz