Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Na czym zarabia taka wypożyczalnia aut

Na czym zarabia taka wypożyczalnia aut

(...) quady, jednak całe rodziny z dziećmi wybiorą raczej duży, terenowy samochód. Konkurencja jest już duża, dlatego trzeba znaleźć takie miejsce, gdzie firm oferujących takie usługi nie ma zbyt dużo. Jeśli już nam się to udało, pora rozpocząć przygotowania do otworzenia takiej wypożyczalni. Ciekawe logo, nazwa łatwa dla różnojęzycznych ludzi z całego świata, oraz chwytliwe hasło reklamowe Krakowskiej wypożyczalni samochodów, najlepiej po angielsku, gdyż jest to najbardziej uniwersalny język. Potem pozostaje czekać na klientów i zarabiać pieniądze na własnym biznesie, dodatkowo w pięknym,malowniczym miejscu. Nie jest to wszystko takie trudne w (...)

Publikacje: biznes, informacje, różne, samochody, wypożyczalnie