Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Sala weselna, na co zwrócić uwagę?

Sala weselna, na co zwrócić uwagę?

(...) Każdy, kto ma ślub przed albo za sobą doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak kluczowe jest dobranie odpowiedniej sali weselnej. Dzięki podjęciu odpowiedniej decyzji w tej sprawie można zapewnić gościom godziwą rozrywkę na poziomie, a przy okazji masę niezapomnianych wspomnień dla siebie. Ale czym powinna się cechować idealna sala weselna? Jaka powinna być, aby spełniła wszelkie oczekiwania zarówno nas, jak i gości?Wygląd i walory estetyczneDoskonała sala weselna powinna wyglądać zjawiskowo - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Zjawiskowość ta jednak ma wiele różnych odmian, zależnych od gustu przyszłych małżonków. Jedni stawiają na tradycję i decydują się na bardziej klasyczne aranżacje. Beżowe kolory, staromodne krzesła oraz najczęściej drewniane podłogi stanowią dla nich walory nie do przeoczenia. Są jednak także osoby, które cenią sobie modernizm i nowoczesność - ich wybór pada najczęściej na sale weselne o bogatej palecie kolorów i odważnych stylizacjach.UsytuowanieBardzo (...)

Publikacje: sala weselna, ślub