Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Imprezy firmowe dla każdego

Imprezy firmowe dla każdego

(...) Spotkania integracyjne dla pracowników firmy to bardzo istotny element w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Cykliczne spotkania pracownicze zdecydowanie poprawiają komunikację i wpływają na chęć do pracy. Nie można w tym wszystkim zapominać o rodzinach pracowników, a zwłaszcza o dzieciach.Dobry pracodawca nie lekceważy potrzeb ludzi, których zatrudnia, dlatego dba o ich dobre samopoczucie. Najlepszym na to sposobem jest organizacja (...)

Publikacje: imprezy, ludzie, różne, rozrywka

 
maj
25 '18

Fotoksiążka - co to właściwie jest?

Fotoksiążka - co to właściwie jest?

(...) Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, by zrobić dobrej jakości zdjęcie i uzyskać je w fizycznej, papierowej formie, trzeba było udać się do fotografa. Potem trzeba było czekać kilka dni na wywołanie, by móc się przekonać o rzeczywistej jakości i samego zdjęcia, jak i obiektu fotografowanego.Te czasy, na szczęście, już minęły, a w naszym życiu na dobre zadomowiły się i świetnej jakości aparaty fotograficzne, jak i telefony komórkowe, w których producenci umieszczają coraz lepszej jakości aparaty, dzięki którym niemal każdy może (...)

Publikacje: czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka

 
maj
25 '18

Fotografia - wszystko rodzi się z pasji

Fotografia - wszystko rodzi się z pasji

(...) Tak naprawdę w fotografii tak samo jak w każdej innej dziedzinie życia liczy się przede wszystkim nasza pasja i zaangażowanie w to co robimy. Reszta z czasem przychodzi sama.PasjaFotograf to człowiek, który powinie fotografować z pasją. To osoba, która powinna dostrzegać to czego nie widzą inni. Przy tym wielu znanych fotografów otwarcie mówi o tym, że tak naprawdę wcale nie są potrzebne żadne kursy fotografii. Liczy się to co my sami potrafimy dostrzec i w jaki sposób wypromować.Rady znanegoWielu sławnych fotografów nie chce zdradzać tajników swojej (...)

Publikacje: czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka