Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Mieszkanie idealne dla młodych

Mieszkanie idealne dla młodych

(...) zamieszkamy w centrum miejsca, za swój lokal użytkowy zapłacimy znacznie mniej pieniędzy. Na takiej oszczędności na pewno nam zależy, zwłaszcza jeśli dopiero wkraczamy w swoje dorosłe życie. Oprócz tego zainteresujmy się również specjalnym programem mdm. To on zaproponuje nam ciekawe (...)

Publikacje: budownictwo, mdm, mieszkania, remonty, rodzina, usługi budowlane

 
maj
25 '18

Atrakcyjny projekt tarasu

Atrakcyjny projekt tarasu

(...) Coraz więcej osób w swoich domach jednorodzinnych i nowoczesnych apartamentach stawia nie tylko na atrakcyjne wnętrza, ale także na ciekawie zaaranżowaną przestrzeń wokół domu. W przypadku domów jednorodzinnych przeważnie mamy do czynienia z ogrodami. Z kolei w apartamentowcach, a nawet w mieszkaniach w klasycznych blokach mamy dostęp do tarasów i balkonów. Takie pomieszczenia mogą być przedłużeniem naszych mieszkań. Chętnie na tarasie spożywamy poranną kawę, czy nawet urządzamy małe przyjęcia. Jeśli chcemy, żeby zabudowa tarasu była (...)

Publikacje: budowa domu, dom, remonty