Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Reklama w sieci

Reklama w sieci

(...) im jesteś wyżej, tym Twoja strona internetowa zostanie więcej razy przejrzana jak również masz lepsze szanse na pozyskanie konwersji, sprzedaży, czy rejestracji, itp.). Powiedzmy, że posiadasz już stronę www ale nie jesteś usatysfakcjonowany z obecnych wyników jakie generuję serwis. Można wtedy przeprowadzić kontrolę strony, czyli analizę treści strony, treści zapytań z Yahoo, jak również statystyki odwiedzin poszczególnych zakładek w witrynie. Uzyskane wnioski pomogą poprawić różne parametry przy pozycjonowaniu strony www. Aby fachowo przeprowadzić proces pozycjonowania stron w Google wskazane jest (...)

Publikacje: biznes, marketing, reklama, różne

 
maj
25 '18

Prosta reklama w wyszukiwarkach

Prosta reklama w wyszukiwarkach

(...) Z jakiego powodu pozycjonowanie w Google oraz optymalizacja stron www są dziś tak znaczące? Pozycjonowanie promocja strony www przedsiębiorstwa, a w szczególności promocja firmy to gwarancja tego, że strona będzie zachęcać swoich gości do dokonywania zamierzonych przez nas czynności, że internauci będą odwiedzać tę stronę, że serwis będzie kanałem komunikacji pomiędzy korporacją a klientami. Prawidłowe pozycjonowanie strony w Google Maps a także pozycjonowanie strony na Google.pl dają znaczną przewagę nad konkurentami.Nadzwyczaj często pozycjonowanie domen w Google błędnie (...)

Publikacje: google, marketing, pozycjonowanie, promocja, reklama

 
marzec
28 '14

Reklama w wyszukiwarkach

Reklama w wyszukiwarkach

(...) strona www zostanie więcej razy zobaczona oraz masz lepsze szanse na pozyskanie rejestracji, konwersji, czy sprzedaży, itp.). Dla dobrego efektu w wyszukiwarce Google pozycjonowanie i optymalizacja to wymagane czynności do wdrożenia przez każdą firmę istniejącą w internecie. Słowa kluczowe to grupa słów mocno związanych z tematem danej serwisu. Wyrazy te określa się jako przewidywania wyszukiwań internautów. Page Rank to zredagowany przez firmę Google model służący do określania ważności, zaufania czy rangi stron internetowych. PageRank to ocena dziesięciostopniowa. Im wyższa tym lepiej. Na ocenę finalną wpływa (...)

Publikacje: biznes, marketing, reklama, różne