Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
marzec
28 '14

Reklama w wyszukiwarkach

Reklama w wyszukiwarkach

(...) strona www zostanie więcej razy zobaczona oraz masz lepsze szanse na pozyskanie rejestracji, konwersji, czy sprzedaży, itp.). Dla dobrego efektu w wyszukiwarce Google pozycjonowanie i optymalizacja to wymagane czynności do wdrożenia przez każdą firmę istniejącą w internecie. Słowa kluczowe to grupa słów mocno związanych z tematem danej serwisu. Wyrazy te określa się jako przewidywania wyszukiwań internautów. Page Rank to zredagowany przez firmę Google model służący do określania ważności, zaufania czy rangi stron internetowych. PageRank to ocena dziesięciostopniowa. Im wyższa tym lepiej. Na ocenę finalną wpływa (...)

Publikacje: biznes, marketing, reklama, różne