Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Prosty sposób na oszczędności w biurze

Karolina Jarosz

Karolina Jarosz

Tradycyjna wymiana dokumentów w formie papierowej stopniowo jest wypierana przez komunikację elektroniczną, jednak w wielu przypadkach niezbędne jest przekazanie lub zachowanie w aktach dokumentu wydrukowanego. Dotyczy to zwłaszcza pism urzędowych, sądowych, umów, dokumentów notarialnych oraz różnego rodzaju dokumentów finansowych czy materiałów szkoleniowych. Dlatego w wielu firmach drukuje się wciąż ogromne ilości papieru i zużywa mnóstwo materiałów eksploatacyjnych do drukowania.

Oczywiście nowoczesne drukarki przystosowane do potrzeb dużych firm mają dużą wydajność i radzą sobie z różną liczbą wydruków. Niestety im więcej się drukuje, tym wyższe koszty trzeba ponosić na zakup papieru czy tonerów do drukarki. O ile na papierze trudno oszczędzić, o tyle zamienniki materiałów eksploatacyjnych do drukarek dają na tym polu duże możliwości. Nie jest bowiem konieczne kupowanie oryginalnych tonerów, gdy na rynku są firmy oferujące tonery regenerowane. Ich ponowne napełnienie i przystosowanie do ponownego użytku pozwalają oszczędzić sporo pieniędzy. Dodatkowo zużyte tonery są przez takie firmy skupowane, co pozwala na dodatkowe zmniejszenie kosztów związanych z obsługą biurową. Oprócz regeneracji własnych tonerów opłaca się także zakup tonerów produkowanych na wzór tych oryginalnych. Zamienniki tonerów są tańsze od markowych i są zgodne z parametrami niemal każdego modelu drukarki. Co ważne, jakość wydruku za pomocą zamiennika nie odbiega od jakości wydruku przy użyciu oryginalnego tonera.

biznes
polityka
informacje

frazy kluczowe: biznes, polityka, informacje


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Polityka, Informacje, zegarki, Dom, Hobby

Piszą na tym blogu

Waldemar Mazur, Honorata Kmita, Karolina Jarosz

Archiwum

Listopad 2018, Październik 2018, Lipiec 2018, Maj 2018, Styczeń 2018, Październik 2017, Sierpień 2017, Maj 2017, Listopad 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Marzec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014