Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Prosta reklama w wyszukiwarkach

Prosta reklama w wyszukiwarkach

(...) pozycjonowanie stron cennik Google będzie dla nas do tego stopnia atrakcyjny oraz opłacalny, aby zdecydować się na pozycjonowanie w przeglądarkach. Na pewno jesteśmy w stanie zagwarantować, że promocja w internecie czy też promocja strony www może stać się kopem i dynamicznym hitem sprzedażowym dla wielu małych jak również średnich biznesów, szczególnie operujących w internecie, takich jak sklepy internetowe czy usługi internetowe. Przetestuj pozycjonowanie! Przekonaj się, iż tanie pozycjonowanie w Google może okazać się kluczem do twojego szczęścia w biznesie. Pozycjonowanie (...)

Publikacje: google, marketing, pozycjonowanie, promocja, reklama