Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
lipiec
24 '18

Rak prostaty

Rak prostaty

(...) Jedną z chorób dotykających szczególnie mężczyzn w starszym wieku jest nowotwór prostaty. Można wręcz stwierdzić, że na chorobę tę choruje co piąty mężczyzna na planecie, a wielu z nich nawet o tym nie wie nie chodząc na wizyty lekarskie dostatecznie często, aby wykryć raka we wczesnym stadium rozwoju. Kiedy więc u mężczyzny zaczynają pojawiać się problemy z oddawaniem moczu powinien czym prędzej umówić się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, który wyda skierowanie na bardziej szczegółowe i specjalistyczne badania. Leczenie raka prostaty (http://www.klinikaurologii.edu.pl/rak-gruczolu-krokowego/)  nie jest obecnie czymś niespotykanym, gdyż tysiące mężczyzn w Polsce zmaga się z tym nowotworem. Rak prostaty występuje najczęściej u mężczyzn w starszym wieku, po czterdziestym roku życia, ale nie można (...)

Publikacje: leczenie raka prostaty, problemy z nietrzymaniem moczu