Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Prosta reklama w wyszukiwarkach

Prosta reklama w wyszukiwarkach

(...) sponsorowane na Facebooku. Odparłem, że nie znaleziono jednej odpowiedzi na tak zadane pytanie. Bo reklama internetowa jak również marketing wyszukiwarek to tak obszerne pojęcia, a w dodatku tak spersonalizowane w odniesieniu do konkretnego serwisu, iż nie jest możliwe sformułowanie oraz zapisanie jednej uniwersalnej recepty na sukces w sieci. Pozycjonowanie domeny wykonane nawet w najbardziej profesjonalny sposób nie zadecyduje o tym, czy reklama strony www będzie skuteczna od strony finansowej. Bardzo ważnym elementem jest tutaj pozycjonowanie cena, a precyzyjniej mówiąc to, czy (...)

Publikacje: google, marketing, pozycjonowanie, promocja, reklama