Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
sierpień
16 '17

Parę słów na temat offshore

Waldemar Mazur

Waldemar Mazur

Co to jest spółka offshore? Jest to spółka założona w państwie na podstawie spełnienia danych warunków lub na podstawie określonego prawa zwalniająca z podatków z tytułu zysków spółki i w większości przypadków także od wymogu składania zeznania podatkowego. Spółka natomiast jest zobowiązana do płacenia rocznego podatku zryczałtowanego, który wynosi kilkaset dolarów. Państwa takie jak, na przykład Węgry i Cypr, opodatkowują niskim podatkiem spółki offshore. Przedsiębiorcy wykorzystują raje podatkowe do transferowania zysków i unikania płacenia większych podatków w krajach ojczystych. Dokonywanie operacji bankowych oraz inwestycji za pośrednictwem zagranicznych instytucji finansowych stało się dla handlowca/inwestora z zagranicy rzeczą niezbędną. Jak założyć konto zagraniczne? Możemy polecić całą listę banków w niektórych państwach świata, które są w stanie zaoferować kompletne usługi bankowe (internet banking, osobiste konto bankowe, firmowe, kontokurenty, terminowe konta bankowe, karty debetowe i wiele innych) Najatrakcyjniejsze są tzw. Merchant Accounts. Te konta umożliwiają przyjmowanie opłat konsumentów, którzy wykonują płatności kartami kredytowymi bezpośrednio przez strony internetowe. Wykonywane płatności są przelewane na konto bankowe, w jakimkolwiek miejscu na świecie dwa razy w ciągu miesiąca. Jeżeli posiadamy własne strony internetowe oraz kartę kredytową, którą można płacić za pośrednictwem Internetu, to możemy przyjmować płatności od swoich kontrahentów, którzy płacą kartami kredytowymi, zaledwie w ciągu kilku minut.

biznes
ekonomia
pieniądz
offshore
firma

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, pieniądz, offshore, firma


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Polityka, Informacje, zegarki, Dom, Hobby

Piszą na tym blogu

Waldemar Mazur, Honorata Kmita, Karolina Jarosz

Archiwum

Listopad 2018, Październik 2018, Lipiec 2018, Maj 2018, Styczeń 2018, Październik 2017, Sierpień 2017, Maj 2017, Listopad 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Marzec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014