Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
listopad
27 '18

Lumpeks pomysłem na biznes

Lumpeks pomysłem na biznes

(...) miejscu w Anglii. Cały czas działałem bowiem pod wpływem natchnienia, które wręcz kazało mi przeprowadzić się do miasta, które jest siedzibą mojego ulubionego klubu piłkarskiego - Evertonu. Nie miałem jeszcze wtedy pojęcia, że będę w przyszłości transportował ciuchy używane z Anglii.Taką odzież można kupować na www.zara-odziez.plPo kilku dniach przeznaczonych na aklimatyzację, podjąłem pierwszą pracę. Byłem sprzątaczem w szkole. Praca była nużąca, ale dzięki niej miałem sporo czasu na myślenie o swojej ewentualnej przyszłości. Ta zaczęła się jednak klarować gdy zmieniłem pracę i zacząłem pracować w sortowni śmieci. Z początku uznałem, że jest to praca jak każda inna. W żadnym wypadku nie wydawała mi się być ciekawsza od pracy w (...)

Publikacje: buty, odzież, ubrania