Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
27 '18

Odpowiednie pakowanie - czysty zysk

Waldemar Mazur

Waldemar Mazur

W transporcie różnych materiałów bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie ich przed przypadkowym zniszczeniem. Oczywiście wielkość opakowania, które ma chronić swoją zawartość, zależy od wielkości przedmiotu, ale również od możliwości środka transportu, którego używa się do przewiezienia danego produktu z jednego miejsca do drugiego. W zabezpieczeniu różnych towarów, zarówno małych jak i dużych, doskonale sprawdzają się maty bąbelkowe. Małe bąbelki powietrza doskonale amortyzują uderzenie, ochraniając nawet bardzo wrażliwe produkty ze szkła czy ceramiki. 
W wielu sklepach sprzedających tego typu towary standardem jest zawijanie w maty bąbelkowe sprzedanego talerza, filiżanki czy wazonu. Przecież liczy się zadowolenie klienta, który przez wiele lat będzie mógł cieszyć się zakupioną porcelaną. Oczywiście odpowiednie i bezpieczne zapakowanie towaru wymaga czasem umiejętności, a także czasu. Dlatego często przydaje się maszyna do pakowania, która ładnie i szybko zapakuje wszystko co chcemy zabezpieczyć przed zniszczeniem. W przypadku dużej ilości pakowanych przedmiotów taka maszyna jest wręcz niezbędna do zrealizowania danego zadania. 
Na przykład pakowanie przesyłek na poczcie również odbywa się automatycznie, dzięki wspomnianej wcześniej maszynie, biorąc pod uwagę, ze przechodzi przez nią tysiące paczek dziennie. 
Ręczne pakowanie przez człowieka, w takiej sytuacji, zablokowałoby całkowicie przepustowość, a także poprzez ograniczenie ilości, zmniejszyłoby zyski z obsługi poszczególnych paczek.

maszyna do pakowania
pakowanie przesyłek
maty bąbelkowe

frazy kluczowe: maszyna do pakowania, pakowanie przesyłek, maty bąbelkowe


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Polityka, Informacje, zegarki, Dom, Hobby

Piszą na tym blogu

Waldemar Mazur, Honorata Kmita, Karolina Jarosz

Archiwum

Listopad 2018, Październik 2018, Lipiec 2018, Maj 2018, Styczeń 2018, Październik 2017, Sierpień 2017, Maj 2017, Listopad 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Marzec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014