Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
czerwiec
29 '16

Koszula- strój ponadczasowy

Koszula- strój ponadczasowy

(...) klasę i styl. Co zrobić, by wyglądać w koszuli perfekcyjnie? Poza przestrzeganiem uniwersalnych zasad dress code, zakładających dobór stroju w zależności od sytuacji, należy bezbłędnie dopasować rozmiar koszuli i kołnierzyka. Rozmiar kołnierzyka w praktyce to obwód szyi powiększony o szerokość jednego- dwóch palców, które po zapięciu kołnierzyka powinny swobodnie mieścić się między nim a szyją. Rozmiar koszuli z kolei jest determinowany wzrostem, elegancka koszula powinna dać się bez problemu włożyć za pasek spodni. W kreowaniu perfekcyjnego wyglądu liczy się także krój koszuli i rodzaj mankietów. A czym jest koszula dla kobiety? To doskonałe narzędzie do wykreowania profesjonalnego, zawodowego looku. (...)

Publikacje: buty, obuwie, ubrania