Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
19 '16

Na naukę nigdy za późno

Waldemar Mazur

Waldemar Mazur

Nauka jest kluczem do sukcesu. Nikt nie osiągnie niczego w życiu, jeśli nie przyzwyczai się do myśli, że uczyć się trzeba przez cały czas. Okres, który pozwalał nam na zakończenie edukacji po szkole średniej, czy nawet studiach, odszedł w zapomnienie. Dzisiejszy świat to ciągle zmieniające się środowisko pracownicze, nowe realia co chwilę zaskakują co bardziej konserwatywnie usposobionych.

Dlatego też niezwykle istotne jest to, aby wsparcie w nauce dostarczali nam doświadczeni korepetytorzy. Korepetycje z doświadczonymi nauczycielami, którzy zawsze służą pomocą, jest krokiem milowym w kierunku sukcesu. Doświadczony korepetytor nie jest być może rozwiązaniem tanim, ale z pewnością poniesione nakłady zwrócą się wielokrotnie.

Doświadczony nauczyciel nie będzie okazywał frustracji kiedy usłyszy kolejną prośbę o wytłumaczenie materiału. Wsparcie w nauce ze strony korepetytora podnosi nasze morale i powoduje, że wciąż mamy chęć uczyć się coraz więcej. Co więcej, oszczędzamy czas, unikając sytuacji, w której niedoświadczony(ale tani) nauczyciel dosłownie walczy z nami i ciągle daje do zrozumienia, że nie ma siły na odpowiadanie dziesiąty raz na to samo pytanie.

Większa wysokość wynagrodzenia to, jak się okazuje, niekoniecznie strata. Korepetycje z doświadczonymi nauczycielami to pewność, że pomogą. To pewność, że mają odpowiedni warsztat i nie marnują naszego czasu, oferując zerowe wsparcie w nauce. Cierpliwość, jaka charakteryzuje doświadczonego korepetytora, to największa,obok wiedzy, zaleta osoby udzielającej nam lekcji.

Reasumując, korepetycje z doświadczonymi nauczycielami to pewność, że otrzymujemy serwis na wysokim poziomie. Wiedza i praca włożona w wytłumaczenie materiału w pełni zrekompensuje poniesione koszty.

szkolenia
szkoła
wykształcenie
kursy

frazy kluczowe: szkolenia, szkoła, wykształcenie, kursy


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Różne, Biznes, Polityka, Informacje, Przemysł, Szkolenia, 1% podatku

Piszą na tym blogu

Honorata Kmita, Karolina Jarosz, Waldemar Mazur

Archiwum

Maj 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014, Marzec 2014