Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
19 '16

Na naukę nigdy za późno

Waldemar Mazur

Waldemar Mazur

Nauka jest kluczem do sukcesu. Nikt nie osiągnie niczego w życiu, jeśli nie przyzwyczai się do myśli, że uczyć się trzeba przez cały czas. Okres, który pozwalał nam na zakończenie edukacji po szkole średniej, czy nawet studiach, odszedł w zapomnienie. Dzisiejszy świat to ciągle zmieniające się środowisko pracownicze, nowe realia co chwilę zaskakują co bardziej konserwatywnie usposobionych.

Dlatego też niezwykle istotne jest to, aby wsparcie w nauce dostarczali nam doświadczeni korepetytorzy. Korepetycje z doświadczonymi nauczycielami, którzy zawsze służą pomocą, jest krokiem milowym w kierunku sukcesu. Doświadczony korepetytor nie jest być może rozwiązaniem tanim, ale z pewnością poniesione nakłady zwrócą się wielokrotnie.

Doświadczony nauczyciel nie będzie okazywał frustracji kiedy usłyszy kolejną prośbę o wytłumaczenie materiału. Wsparcie w nauce ze strony korepetytora podnosi nasze morale i powoduje, że wciąż mamy chęć uczyć się coraz więcej. Co więcej, oszczędzamy czas, unikając sytuacji, w której niedoświadczony(ale tani) nauczyciel dosłownie walczy z nami i ciągle daje do zrozumienia, że nie ma siły na odpowiadanie dziesiąty raz na to samo pytanie.

Większa wysokość wynagrodzenia to, jak się okazuje, niekoniecznie strata. Korepetycje z doświadczonymi nauczycielami to pewność, że pomogą. To pewność, że mają odpowiedni warsztat i nie marnują naszego czasu, oferując zerowe wsparcie w nauce. Cierpliwość, jaka charakteryzuje doświadczonego korepetytora, to największa,obok wiedzy, zaleta osoby udzielającej nam lekcji.

Reasumując, korepetycje z doświadczonymi nauczycielami to pewność, że otrzymujemy serwis na wysokim poziomie. Wiedza i praca włożona w wytłumaczenie materiału w pełni zrekompensuje poniesione koszty.

szkolenia
szkoła
wykształcenie
kursy

frazy kluczowe: szkolenia, szkoła, wykształcenie, kursy


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Polityka, Informacje, zegarki, Dom, Hobby

Piszą na tym blogu

Waldemar Mazur, Honorata Kmita, Karolina Jarosz

Archiwum

Maj 2018, Styczeń 2018, Październik 2017, Sierpień 2017, Maj 2017, Listopad 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Marzec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014