Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Ćwicz grę i śpiew

Ćwicz grę i śpiew

(...) Profesjonalna sala do prób muzycznych to idealne rozwiązanie dla muzyków, którzy nie posiadają w swoich domach i mieszkaniach odpowiednich pomieszczeń do ćwiczenia gry na instrumencie lub śpiewu, w ramach treningu albo przygotowań do nagrania czy występu. Posiadanie odpowiedniego pomieszczenia do ćwiczeń muzycznych jest bardzo ważne, ponieważ jeśli nie spełnia ono określonych wymagań, nie będzie można w nim wyeliminować występujących w trakcie gry lub śpiewu błędów, a także dokonać niezbędnych poprawek w utworze muzycznym.Sale do prób muzycznych wyposażone są w profesjonalny sprzęt w postaci wzmacniaczy, mikrofonów, a niekiedy także instrumentów muzycznych, dzięki czemu nie trzeba się martwić koniecznością transportu ciężkich urządzeń na próbę. Oprócz tego w takiej sali znajdują się meble umożliwiające odpoczynek w trakcie próby lub pracę nad (...)

Publikacje: muzyka, różne