Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Reklama w sieci

Reklama w sieci

(...) Googlebota, lecz niewidoczne dla standardowego internauty. Edytowaniem owych znaczników powinny zająć się osoby posiadające zasób wiedzy dotyczących tworzenia stron internetowych. Najlepszym wyjściem jest gdy inni redaktorzy swoich stron internetowych zamieszczają linki do pozycjonowanej serwisu. Można również dodać stronę w płatnych katalogach. Świadomość krajowych użytkowników sieci jest z roku na rok co raz lepsza. Internauci wiedzą, że żeby coś znaleźć w sieci www powinni skorzystać z wyszukiwarki. Dlatego warto utrzymywać i zaistnieć się na szczycie wyników SERP w Google. Panuje tu łatwa norma – (...)

Publikacje: biznes, marketing, reklama, różne

 
maj
25 '18

Dobra droga do znalezienia klienta

Dobra droga do znalezienia klienta

(...) Mailing reklamowy kierowany do odbiorców drogą elektroniczną jest coraz większym zagrożeniem dla kampanii reklamowych organizowanych w zakresie akcji telemarketingowych albo direct mailingu. Bardzo istotnym warunkiem jest jednak to, by mass mailing do firm był zaplanowany precyzyjnie pod kątem wizualnym a także technologicznym. Wtedy z poprawnie przeprowadzonej kampanii mamy gwarantowany zwrot z inwestycji. Wybór oprogramowania do wysyłki mass mailingu jest stosunkowo bogaty. (...)

Publikacje: biznes, e-commerce, mailing, marketing

 
maj
25 '18

Prosta reklama w wyszukiwarkach

Prosta reklama w wyszukiwarkach

(...) kojarzy się z pozycjonowanie produktu na rynku. Pozycjonowanie strony w Google.pl jest częścią strategii SEO. Kiedy zaś pozycjonowanie produktu to pojęcie znacznie bardziej ogólne.Choć o marketingu a także reklamie internetowej powiedziano dotychczas w internecie bardzo wiele, postaram się jeszcze raz zwięźle zasygnalizować parę nadzwyczaj ważnych elementów i zarysować kilka pojęć.Kiedyś kolega zapytał mnie, jak winno być robione modelowe pozycjonowanie stron w Google jak również czym wyróżnia się efektywna reklama w Google taka jak linki sponsorowane Google Adwords czy linki (...)

Publikacje: google, marketing, pozycjonowanie, promocja, reklama

 
marzec
28 '14

Reklama w wyszukiwarkach

Reklama w wyszukiwarkach

(...) Google, jak również statystyki odwiedzin poszczególnych zakładek w witrynie. Uzyskane wnioski pomogą poprawić różne parametry przy pozycjonowaniu strony www. Optymalizacja strony www to działania polegające na odpowiednim przygotowaniu serwisu internetowego zgodnie z powszechnie panującymi regułami tworzenia serwisów www. Świadomość polskich użytkowników sieci www jest z roku na rok co raz lepsza. Internauci wiedzą, że żeby coś odnaleźć w sieci powinni skorzystać z wyszukiwarki. Dlatego warto zaistnieć i utrzymywać się na szczycie wyników SERP w Google. Panuje tu łatwa zasada – im jesteś wyżej, tym Twoja (...)

Publikacje: biznes, marketing, reklama, różne