Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
marzec
28 '14

Reklama w wyszukiwarkach

Reklama w wyszukiwarkach

(...) Google, jak również statystyki odwiedzin poszczególnych zakładek w witrynie. Uzyskane wnioski pomogą poprawić różne parametry przy pozycjonowaniu strony www. Optymalizacja strony www to działania polegające na odpowiednim przygotowaniu serwisu internetowego zgodnie z powszechnie panującymi regułami tworzenia serwisów www. Świadomość polskich użytkowników sieci www jest z roku na rok co raz lepsza. Internauci wiedzą, że żeby coś odnaleźć w sieci powinni skorzystać z wyszukiwarki. Dlatego warto zaistnieć i utrzymywać się na szczycie wyników SERP w Google. Panuje tu łatwa zasada – im jesteś wyżej, tym Twoja (...)

Publikacje: biznes, marketing, reklama, różne