Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
czerwiec
29 '16

Koszula- strój ponadczasowy

Karolina Jarosz

Karolina Jarosz

Inspiracja: http://www.ekoszule.pl
Koszula to od lat jeden z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni cenią sobie jej obecność w szafie. To doskonała baza do stworzenia zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego looku. Męskie koszule to nie tylko eleganckie modele skrywane pod garniturem, to także koszule jeansowe czy sztruksowe, doskonale wpisujące się w modny obecnie sportowy styl. Bogactwo kolorystyczne czy różnorodność użytych materiałów, np. jeansu, lnu, jedwabiu, ułatwi stworzenie jednolitej, przemyślanej kompozycji odzieżowej. Doskonale skrojona kozula męska podkreśla to, co w mężczyźnie najcenniejsze- doskonałą silną sylwetkę, a przede wszystkim- jego indywidualizm, klasę i styl. Co zrobić, by wyglądać w koszuli perfekcyjnie? Poza przestrzeganiem uniwersalnych zasad dress code, zakładających dobór stroju w zależności od sytuacji, należy bezbłędnie dopasować rozmiar koszuli i kołnierzyka. Rozmiar kołnierzyka w praktyce to obwód szyi powiększony o szerokość jednego- dwóch palców, które po zapięciu kołnierzyka powinny swobodnie mieścić się między nim a szyją. Rozmiar koszuli z kolei jest determinowany wzrostem, elegancka koszula powinna dać się bez problemu włożyć za pasek spodni. W kreowaniu perfekcyjnego wyglądu liczy się także krój koszuli i rodzaj mankietów. A czym jest koszula dla kobiety? To doskonałe narzędzie do wykreowania profesjonalnego, zawodowego looku. Ale też doskonały sposób na podkreślenie swojej kobiecości- koszule damskie mają bardziej dopasowany krój, pięknie układają się więc na figurze. Pasują paniom w każdym wieku. Sposób dobierania rozmiaru eleganckiej koszuli damskiej jest analogiczny jak dla męskiej. Gubisz się wśród tylu informacji? Jeśli chodzi o miejsce, gdzie bezbłędnie możesz dobrać różne koszule sklep zawsze posłuży pomocą. Personel sklepów stacjonarnych przeszkolony jest w kwestii dopasowania koszuli do sylwetki i okazji, na jaką ją zakładasz. Także sklepy online często proponują doradztwo w tej kwestii. Jeśli interesują cię damskie lub męskie koszule sklep oferujący różnorodny asortyment i pomoc w jego wyborze jest miejscem dla ciebie.

obuwie
ubrania
buty

frazy kluczowe: obuwie, ubrania, buty


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Różne, Biznes, Polityka, Informacje, Przemysł, Szkolenia, 1% podatku

Piszą na tym blogu

Honorata Kmita, Karolina Jarosz, Waldemar Mazur

Archiwum

Maj 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014, Marzec 2014