Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
czerwiec
29 '16

Koszula- strój ponadczasowy

Karolina Jarosz

Karolina Jarosz

Inspiracja: http://www.ekoszule.pl
Koszula to od lat jeden z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni cenią sobie jej obecność w szafie. To doskonała baza do stworzenia zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego looku. Męskie koszule to nie tylko eleganckie modele skrywane pod garniturem, to także koszule jeansowe czy sztruksowe, doskonale wpisujące się w modny obecnie sportowy styl. Bogactwo kolorystyczne czy różnorodność użytych materiałów, np. jeansu, lnu, jedwabiu, ułatwi stworzenie jednolitej, przemyślanej kompozycji odzieżowej. Doskonale skrojona kozula męska podkreśla to, co w mężczyźnie najcenniejsze- doskonałą silną sylwetkę, a przede wszystkim- jego indywidualizm, klasę i styl. Co zrobić, by wyglądać w koszuli perfekcyjnie? Poza przestrzeganiem uniwersalnych zasad dress code, zakładających dobór stroju w zależności od sytuacji, należy bezbłędnie dopasować rozmiar koszuli i kołnierzyka. Rozmiar kołnierzyka w praktyce to obwód szyi powiększony o szerokość jednego- dwóch palców, które po zapięciu kołnierzyka powinny swobodnie mieścić się między nim a szyją. Rozmiar koszuli z kolei jest determinowany wzrostem, elegancka koszula powinna dać się bez problemu włożyć za pasek spodni. W kreowaniu perfekcyjnego wyglądu liczy się także krój koszuli i rodzaj mankietów. A czym jest koszula dla kobiety? To doskonałe narzędzie do wykreowania profesjonalnego, zawodowego looku. Ale też doskonały sposób na podkreślenie swojej kobiecości- koszule damskie mają bardziej dopasowany krój, pięknie układają się więc na figurze. Pasują paniom w każdym wieku. Sposób dobierania rozmiaru eleganckiej koszuli damskiej jest analogiczny jak dla męskiej. Gubisz się wśród tylu informacji? Jeśli chodzi o miejsce, gdzie bezbłędnie możesz dobrać różne koszule sklep zawsze posłuży pomocą. Personel sklepów stacjonarnych przeszkolony jest w kwestii dopasowania koszuli do sylwetki i okazji, na jaką ją zakładasz. Także sklepy online często proponują doradztwo w tej kwestii. Jeśli interesują cię damskie lub męskie koszule sklep oferujący różnorodny asortyment i pomoc w jego wyborze jest miejscem dla ciebie.

obuwie
ubrania
buty

frazy kluczowe: obuwie, ubrania, buty


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Polityka, Informacje, zegarki, Dom, Hobby

Piszą na tym blogu

Honorata Kmita, Waldemar Mazur, Karolina Jarosz

Archiwum

Lipiec 2018, Maj 2018, Styczeń 2018, Październik 2017, Sierpień 2017, Maj 2017, Listopad 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Marzec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014