Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
październik
31 '15

Odbojnice do regałów

Odbojnice do regałów

(...) Właściwie zorganizowane i bezpieczne magazyny to nie tylko dobrze dobrane i odpowiednio ustawione regały. To także bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i towarów przywożonych do magazynów. Szlaki komunikacyjne powinny być dostosowane do wygodnego poruszania się urządzeń dowożących towary na odpowiednie miejsce składowania, ale i wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące regały i wózki transportowe przed uszkodzeniami.Aby dobrze zabezpieczyć i wyposażyć magazyn należy szczególną uwagę zwrócić na założenie odpowiednich odbojów i osłon. W celu należytego doboru produktu powinniśmy skierować nasze zainteresowanie na stopień i typ narażenia powierzchni na wszelkiego rodzaju (...)

Publikacje: informacje, polityka, różne

 
marzec
28 '14

Mały obiekt pożądania

Mały obiekt pożądania

(...) dobrze i stylowo wykonanej torebki np ze sklepu http://vinci-galanteria.pl/. Z tego względu Panie, które chcą kupić torebkę na lata preferują zakup torebki ze skóry. Modne torebki ze skóry są nieco droższe niż ich odpowiedniczki z ekoskóry, jednak posłużą jej użytkowniczkom przez znacznie dłuższy okres czasu. Na rynku działa wiele firm oferujących tanie torebki ze skóry, będące często egzemplarzami posezonowymi, które w (...)

Publikacje: biznes, galanteria skórzana, informacje, polityka, torebki skórzane