Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
styczeń
22 '18

Najpiękniejsze ogrody zimowe

Najpiękniejsze ogrody zimowe

(...) się profile aluminiowe oraz PCV. Aby ogrody zimowe mogły służyć przez długie lata konieczne jest wykorzystanie do ich budowy najwyższej jakości materiałów. Biuro projektowe Kamont zajmie się kompleksowym przygotowaniem projektu ogrodu wraz z jego wyceną. Konstrukcja musi być wykonana estetycznie i szczelnie. Musi zapewniać odpowiednią izolację termiczną. Na etapie projektowania koniecznie należy uwzględnić strefy obciążenia śniegiem i wiatrem. Systemy konstrukcyjne ogrodów zimowych zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich powstają skomplikowane i ekskluzywne konstrukcje. Dostępne (...)

Publikacje: biznes, informacje, polityka

 
październik
09 '17

Na czym zarabia taka wypożyczalnia aut

Na czym zarabia taka wypożyczalnia aut

(...) sektorów dopiero raczkujących na rynku, którymi można było się zainteresować i dobrze zarobić, gdyż konkurencja nie była tak duża. Obecnie patrząc na duże miasta, niezależnie na co wpadniemy, zwykle to już istnieje. Jednak jeśli znaleźć dobrą lokalizację, wcale nie trzeba być na straconej pozycji. Weźmy na przykład takie miejskie wypożyczalnie samochodów w Krakowie czy Katowicach np http://www.q24wypozyczalnia.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow Mija się z celem otwieranie ich w małych, bądź nieatrakcyjnych miejscach, które dodatkowo nie słyną z zamożności mieszkańców. Przygotowania do otworzenia takiej wypożyczalni muszą być dokładnie (...)

Publikacje: biznes, informacje, różne, samochody, wypożyczalnie

 
październik
31 '15

Odbojnice do regałów

Odbojnice do regałów

(...) Właściwie zorganizowane i bezpieczne magazyny to nie tylko dobrze dobrane i odpowiednio ustawione regały. To także bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i towarów przywożonych do magazynów. Szlaki komunikacyjne powinny być dostosowane do wygodnego poruszania się urządzeń dowożących towary na odpowiednie miejsce składowania, ale i wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące regały i wózki transportowe przed uszkodzeniami.Aby dobrze zabezpieczyć i wyposażyć magazyn należy szczególną uwagę zwrócić na założenie odpowiednich odbojów i osłon. W celu należytego doboru produktu powinniśmy skierować nasze zainteresowanie na stopień i typ narażenia powierzchni na wszelkiego rodzaju (...)

Publikacje: informacje, polityka, różne

 
marzec
28 '14

Mały obiekt pożądania

Mały obiekt pożądania

(...) dobrze i stylowo wykonanej torebki np ze sklepu http://vinci-galanteria.pl/. Z tego względu Panie, które chcą kupić torebkę na lata preferują zakup torebki ze skóry. Modne torebki ze skóry są nieco droższe niż ich odpowiedniczki z ekoskóry, jednak posłużą jej użytkowniczkom przez znacznie dłuższy okres czasu. Na rynku działa wiele firm oferujących tanie torebki ze skóry, będące często egzemplarzami posezonowymi, które w (...)

Publikacje: biznes, galanteria skórzana, informacje, polityka, torebki skórzane