Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Imprezy firmowe dla każdego

Karolina Jarosz

Karolina Jarosz

Spotkania integracyjne dla pracowników firmy to bardzo istotny element w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Cykliczne spotkania pracownicze zdecydowanie poprawiają komunikację i wpływają na chęć do pracy. Nie można w tym wszystkim zapominać o rodzinach pracowników, a zwłaszcza o dzieciach.

Dobry pracodawca nie lekceważy potrzeb ludzi, których zatrudnia, dlatego dba o ich dobre samopoczucie. Najlepszym na to sposobem jest organizacja pikników firmowych, które zleca się zewnętrznym firmom. Przedsiębiorstwa tego typu specjalizują się w organizowaniu różnego rodzaju eventów, w tym tych dla najmłodszych członków rodzin. Skrupulatnie planują one każdy element wydarzenia, dbają o zapewnienie zaplecza technicznego, gastronomicznego, ale także o bezpieczeństwo. Dla dzieci najważniejsze są jednak różnego rodzaju atrakcje, które pozwolą na świetną zabawę. Nie może zabraknąć dmuchanego zamku, basenu z piłeczkami czy trampoliny.

Możliwe jest także zamówienie organizacji imprezy dla osób prywatnych, np. jeśli chodzi o urodziny dla dzieci. Niezwykle ciekawą propozycją będą ostatnio bardzo modne urodziny dla dziecka organizowane na Stadionie Narodowym w Warszawie. Cena przedsięwzięcia dla klienta uzależniona jest od ilości atrakcji lub przygotowanych konkurencji. Z tego względu niewiele firm podaje sztywne cenniki, jednak można przyjąć, iż koszt organizacji pikniku może plasować się w zakresie od 50 do 500 zł za jedną osobę.

Inwestycja w profesjonalnie przygotowany piknik z pewnością się opłaca. Nie tylko z powodu tego, iż podwyższa morale pracowników i ich rodzin, ale także dlatego, iż prowadzony jest on przez zawodowych animatorów, a dostarczony sprzęt spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa.

różne
ludzie
imprezy
rozrywka

frazy kluczowe: różne, ludzie, imprezy, rozrywka


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Polityka, Informacje, zegarki, Dom, Hobby

Piszą na tym blogu

Waldemar Mazur, Honorata Kmita, Karolina Jarosz

Archiwum

Październik 2018, Lipiec 2018, Maj 2018, Styczeń 2018, Październik 2017, Sierpień 2017, Maj 2017, Listopad 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Marzec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014