Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Imprezy firmowe dla każdego

Imprezy firmowe dla każdego

(...) Spotkania integracyjne dla pracowników firmy to bardzo istotny element w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Cykliczne spotkania pracownicze zdecydowanie poprawiają komunikację i wpływają na chęć do pracy. Nie można w tym wszystkim zapominać o rodzinach pracowników, a zwłaszcza o dzieciach.Dobry pracodawca nie lekceważy potrzeb ludzi, których zatrudnia, dlatego dba o ich dobre samopoczucie. Najlepszym na to sposobem jest organizacja (...)

Publikacje: imprezy, ludzie, różne, rozrywka

 
maj
25 '18

Imprezy mikołajkowe i eventy dla dzieci

Imprezy mikołajkowe i eventy dla dzieci

(...) przeróżnej tematyce. Dla dziecka, które uwielbia być w ruchu polecane są zabawy w postaci zawodów sportowych. Profesjonalne firmy decydują się również na skorzystanie z nowoczesnych technologii. Bardziej troskliwi rodzice mogą również zdecydować się na organizację imprezy (...)

Publikacje: biznes, dzieci, imprezy, mikołajki, polityka, różne

 
maj
25 '18

Wyjątkowa impreza dla dzieci

Wyjątkowa impreza dla dzieci

(...) Dzieci bardzo mocno przeżywają coroczne spotkanie z mikołajem - przygotowują się do niego, wielokrotnie o nim opowiadają, więc ważne jest, aby był on odpowiednio przygotowany oraz dobrze odegrał swoją rolę. Warto zadbać o wynajem już doświadczonego oraz naprawdę zaangażowanego w swoją pracę. Dzieci z jednej (...)

Publikacje: dzieci, eventy, imprezy, informacje, różne