Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
03 '14

Nowe dekoracje w pokoju

Nowe dekoracje w pokoju

(...) zaprojektować interesujące ścienne dekoracje w lokalu z użyciem kolorowych zdjęć z moich eskapad?'. Pani Cecylia przejrzała na wstępie wszystkie fotografie, spojrzała na schemat mojego mieszkania i zaproponowała - na wstępie wykonajmy tajemnicze a także oryginalne naklejki na ścianę ze starymi piktogramami Guanczów a następnie naklejmy je na położoną na ścianie sypialni tapetę, gdyż tego typu ozdoba będzie nadawała aury tajemniczości. Po drugie pomyślmy czy posiadane przeze mnie do tego czasu obrazy na ścianę w pokoju gościnnym winny dalej tam wisieć, gdyż obrazy te potrzebują specjalistycznej niezwłocznej renowacji i są już stosunkowo leciwe. Po trzecie wykonajmy trzy fototapety z widokami dwóch kanaryjskich stolic - Santa Cruz de Tenerife i Valverde, bo będą one rewelacyjnie komponowały się z wystrojem pokoju gościnnego.Jak wymyśliła (...)

Publikacje: dekoracje wnętrz, hobby, różne