Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Prosta reklama w wyszukiwarkach

Prosta reklama w wyszukiwarkach

(...) Z jakiego powodu pozycjonowanie w Google oraz optymalizacja stron www są dziś tak znaczące? Pozycjonowanie promocja strony www przedsiębiorstwa, a w szczególności promocja firmy to gwarancja tego, że strona będzie zachęcać swoich gości do dokonywania zamierzonych przez nas czynności, że internauci będą odwiedzać tę stronę, że serwis będzie kanałem komunikacji pomiędzy korporacją a klientami. Prawidłowe pozycjonowanie strony w Google Maps a także pozycjonowanie strony na Google.pl dają znaczną przewagę nad konkurentami.Nadzwyczaj często pozycjonowanie domen w Google błędnie (...)

Publikacje: google, marketing, pozycjonowanie, promocja, reklama