Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
lipiec
31 '17

Fotoksiążka - co to właściwie jest?

Honorata Kmita

Honorata Kmita

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, by zrobić dobrej jakości zdjęcie i uzyskać je w fizycznej, papierowej formie, trzeba było udać się do fotografa. Potem trzeba było czekać kilka dni na wywołanie, by móc się przekonać o rzeczywistej jakości i samego zdjęcia, jak i obiektu fotografowanego.

Te czasy, na szczęście, już minęły, a w naszym życiu na dobre zadomowiły się i świetnej jakości aparaty fotograficzne, jak i telefony komórkowe, w których producenci umieszczają coraz lepszej jakości aparaty, dzięki którym niemal każdy może robić świetnej jakości zdjęcia.

Gdy mamy aparat, mamy fotografowania i odpowiedni moment który chcemy zatrzymać na zdjęciu - pozostaje tylko stworzyć specjalny album, w którym znajdą się wszystkie fotografie. I tu niezwykle przydatny może okazać się pomysł stworzenia indywidualnej fotoksiążki. Czym jest fotoksiążka? To specjalny album z wydrukowanymi zdjęciami (na specjalnym, błyszczącym i eleganckim papierze), z piękną, twardą okładką, na której, oprócz własnego tytułu, można również zamieścić zdjęcie.

Fotoksiążka to swego rodzaju nowość na naszym rynku, ale zdobywa ona coraz liczniejsze grono zwolenników. Nie ma się czemu dziwić, bowiem fotoksiążka jest nie tylko doskonałym albumem na nasze prywatne zdjęcia, ale może być również rewelacyjnym prezentem dla każdego i na każdą okazję. Bierzesz ślub? Twoje dziecko ma urodziny? A może Komunię? Twoi rodzice obchodzą 50-tą rocznicę małżeństwa? Każda okazja jest dobra, by ją uwiecznić na zdjęciach, a potem stworzyć z nich unikalną, domową kolekcję w postaci fotoksiążki i ofiarować komuś w formie  oryginalnego i eleganckiego prezentu.

Gdzie zdobyć fotoksiążki?
Tu najprostszym rozwiązanie jest oczywiście Internet. Wystarczy wyszukać ofertę firmy, zajmującej się drukowaniem fotoksiążek, następnie dodać wybrane przez siebie zdjęcie i czekać na odbiór indywidualnego albumu ze zdjęciami. Prawda, że proste?

Często nie wiemy, czym obdarować daną osobę. Fotoksiążka okazuje się idealnym prezentem. Wszak wszyscy lubimy kolekcjonować wspomnienia. Zwłaszcza, te dobre.

hobby
rozrywka
czas wolny
fotografia

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny, fotografia


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Polityka, Informacje, zegarki, Dom, Hobby

Piszą na tym blogu

Honorata Kmita, Waldemar Mazur, Karolina Jarosz

Archiwum

Lipiec 2018, Maj 2018, Styczeń 2018, Październik 2017, Sierpień 2017, Maj 2017, Listopad 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Marzec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014