Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Fotoksiążka - co to właściwie jest?

Fotoksiążka - co to właściwie jest?

(...) robić świetnej jakości zdjęcia.Gdy mamy aparat, mamy fotografowania i odpowiedni moment który chcemy zatrzymać na zdjęciu - pozostaje tylko stworzyć specjalny album, w którym znajdą się wszystkie fotografie. I tu niezwykle przydatny może okazać się pomysł stworzenia indywidualnej fotoksiążki. Czym jest fotoksiążka? To specjalny album z wydrukowanymi zdjęciami (na specjalnym, błyszczącym i eleganckim papierze), z piękną, twardą okładką, na której, oprócz własnego tytułu, można również zamieścić zdjęcie. Fotoksiążka to (...)

Publikacje: czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka

 
maj
25 '18

Fotografia - wszystko rodzi się z pasji

Fotografia - wszystko rodzi się z pasji

(...) pracy. Ludzie Ci wiedzą doskonale o tym jak trudno było im dojść do miejsca w którym się teraz znajdują. Jest jednak człowiek - znany na całym świecie fotograf - Erik Almasa, który chce się dzielić swoją wiedzą.Rady Almasy:Almasa daje kilka prostych ale przy tym istotnych rad do przemyślenia:1. Przede wszystkim powinniśmy określić potencjalną grupę naszych przyszłych klientów.2. Nigdy nie powinniśmy się poddawać w dążeniu do raz wyznaczonego celu.3. Nawiąż relacje/emocje z miejscami i osobami które będziesz fotografował.4. Photoshop niech służy (...)

Publikacje: czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka