Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Imprezy na świeżym powietrzu

Imprezy na świeżym powietrzu

(...) spędzić wiele czasu z rodziną na świeżym powietrzu, w pięknym otoczeniu. Na dzieci czeka zwykle wiele interesujących zabaw, konkursów, a także pyszne jedzenie i napoje, więc z pewnością nie będą się nudzić. Zabawy integrują dorosłych i dzieci, dzięki czemu zacieśnia się między nimi więź. Tak spędzony dzień zapewni Wam wiele cennych (...)

Publikacje: biznes, eventy, informacje, organizator, różne

 
maj
25 '18

Wyjątkowa impreza dla dzieci

Wyjątkowa impreza dla dzieci

(...) wprowadzić je w świąteczny nastrój.Należy pamiętać, aby imprezy mikołajkowe były dobrze zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Szczególnie ważne jest, aby nie zabrakło na nich najważniejszej osoby. To dlatego wynajem mikołaja Warszawa jest szczególnie istotny i najlepiej poszukać go ze znacznym wyprzedzeniem. (...)

Publikacje: dzieci, eventy, imprezy, informacje, różne

 
maj
25 '18

Dobre imprezy firmowe tylko u nich.

Dobre imprezy firmowe tylko u nich.

(...) nawzajem, dobra i koleżeńska atmosfera. Dobrze współpracujący zespół przynosi zakładowi  realne korzyści, w postaci większych zysków i co najważniejsze, sprzyja nawiązywaniu prawidłowych relacji z klientami.Jeśli chcemy zorganizować imprezę firmową warto zwrócić się do wyspecjalizowanej w tym zakresie firmy, posiadającej odpowiednie przygotowanie, sprzęt, ubezpieczenia i zezwolenia, potrafiącej sprostać każdemu (...)

Publikacje: biznes, eventy, organizacja imprez, polityka, różne