Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
kwiecień
27 '17

Drewno a wyposażenie domu

Honorata Kmita

Honorata Kmita

Schody w naszym mieszkaniu muszą spełniać dwa najważniejsze warunki. Przede wszystkim muszą one dawać na gwarancję bezpieczeństwa. Drugą ważną cechą jest funkcjonalność. Nie bez znaczenia pozostają również względy estetyczne. Nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrane schody nadają pomieszczeniom określonego charakteru.

W dzisiejszych czasach klienci mają większą szansę na wybranie takich schodów, które będą spełniać wszystkie ich oczekiwania. Większe miasta typu Wrocław, czy Warszawa to dość duża liczba sklepów, które mają do zaproponowania szeroką ofertę, z której warto korzystać.

Okna z drewna również cieszą się dość dużym zainteresowaniem klientów. Fakt ten nie może nas dziwić, ponieważ okna wykonane z drewna łączą w sobie takie dwie ważne cechy jak tradycyjny wygląd oraz nowoczesność. Takie połączenie odpowiada wielu klientom, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz klasyczny styl. Wbrew pozorom okna drewniane z Wrocławia wcale nie są gorsze od okien pcv, które uchodzą za bardziej innowacyjne. Okna drewniane, które pokryte są specjalnym lakierem spełnią wszystkie nasze oczekiwania. W ich przypadku również stosowane są nowoczesne technologie, które mają znaczący wpływ na poprawę ich wytrzymałości oraz sztywności.

Urządzając nasze mieszkanie nie powinniśmy zapomnieć o drzwiach wewnętrznych. Drzwi wewnętrzne to także ważny element dekoracyjny, przy wyborze którego warto się nieco zastanowić. Drzwi wewnętrzne to także szansa na odrobinę prywatności, która od czasu do czasu potrzebna jest każdemu z nas.

dom
ogród
dekoracja wnętrz

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Polityka, Informacje, zegarki, Dom, Hobby

Piszą na tym blogu

Waldemar Mazur, Honorata Kmita, Karolina Jarosz

Archiwum

Listopad 2018, Październik 2018, Lipiec 2018, Maj 2018, Styczeń 2018, Październik 2017, Sierpień 2017, Maj 2017, Listopad 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Marzec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014