Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Projektujemy ogród z Zielonym Architektem

Projektujemy ogród z Zielonym Architektem

(...) świeżym powietrzu, powinniśmy wyposażyć swój dom w przytulny taras. Spędzanie na nim wolnego czasu będzie bardzo przyjemne. Gdy natomiast mamy małe dzieci, powinniśmy zostawić w swoim ogrodzie odrobinę wolnego miejsca do zabawy. Jeśli nie wiemy, jak to zrobić, zdecydujmy się na profesjonalne zakładanie ogrodów jakie wykonuje ogrodnik Warszawa. Tego typu usługi zaoferuje nam już naprawdę wiele firm. Postawmy przy tym na firmę, która może pochwalić się sporym doświadczeniem. To ona najlepiej zajmie się otoczeniem naszego domu. Sprawi, że (...)

Publikacje: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
maj
25 '18

Nadchodzi jesień, zadbaj o swój ogród

Nadchodzi jesień, zadbaj o swój ogród

(...) O ogród trzeba dbać, a jak dobrze wiadomo najlepiej jest to robić zarówno wiosną jak i jesienią. W ogrodzie dobrze jest mieć choć jedno drzewo, które dawałoby nam cień w czasie upalnych letnich dni. Dobrze jednak, gdy ogród, w którym będziemy spędzać dużo czasu będzie dobrze przemyślany i rozplanowany. W tym zakresie dobrze jest skorzystać z firmy ogrodniczej z Warszawy, aby dokonali oni dla nas profesjonalnej (...)

Publikacje: dom, informacje, jesień, ogród

 
maj
25 '18

Atrakcyjny projekt tarasu

Atrakcyjny projekt tarasu

(...) funkcjonalna i jeśli jednocześnie ma być dopasowana do naszego mieszkania, to powinniśmy dokładnie ją przemyśleć. W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad wyborem podłogi. Możemy zdecydować się na tak modną teraz betonową wylewkę ale możemy również wybrać jakieś egzotyczne deski. Są one bardzo odporne i dają niezwykle domowy efekt. Kolejnym czynnikiem jaki należy wziąć pod uwagę powinno być zadaszenie tarasu lub daszek Jeśli mieszkamy w apartamentowcu na samej górze, lub jeśli mamy taras przy domu jednorodzinnym, to (...)

Publikacje: budowa domu, dom, remonty

 
maj
25 '18

Jak zadbać o ogród

Jak zadbać o ogród

(...) swoje ogrody. A jak możemy to zrobić?Na początku warto by było ustalić ogólną koncepcję całego ogrodu. Na szczęście projektowanie ogrodów Warszawa oferuje już wiele firm. Nie musimy więc sami zajmować się takim zadaniem. Jeśli zlecimy je doświadczonej i profesjonalnej firmie będziemy mieć pewność, że projekt będzie dla nas idealny i zgodny z naszymi wymaganiami oraz potrzebami. Następnie (...)

Publikacje: dekoracja ogrodu, dom, ogród, projektowanie ogrodu

 
kwiecień
27 '17

Drewno a wyposażenie domu

Drewno a wyposażenie domu

(...) sklepów, które mają do zaproponowania szeroką ofertę, z której warto korzystać.Okna z drewna również cieszą się dość dużym zainteresowaniem klientów. Fakt ten nie może nas dziwić, ponieważ okna wykonane z drewna łączą w sobie takie dwie ważne cechy jak tradycyjny wygląd oraz nowoczesność. Takie połączenie odpowiada wielu klientom, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz klasyczny styl. Wbrew pozorom okna drewniane z Wrocławia wcale nie są gorsze od okien pcv, które uchodzą za bardziej innowacyjne. Okna (...)

Publikacje: dekoracja wnętrz, dom, ogród