Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Ciekawe atrakcje na wieczór panieński

Waldemar Mazur

Waldemar Mazur

Większość dziewczyn, która pełni rolę druhny na ślubie swojej przyjaciółki, oprócz niezwykle istotnej funkcji na tej właściwej ceremonii, musi również wywiązać się ze zorganizowania wieczoru panieńskiego. Dzisiaj właściwie każda przyszła panna młoda życzy sobie zorganizowania dla niej takiej imprezy, chociaż jeszcze parę lat temu nie był to zbyt popularny zwyczaj.

Wieczór panieński powinien być niezapomniany. To impreza jedyna w swoim rodzaju, która wszystkim jego uczestniczkom powinna zapaść głęboko w pamięć. Wraz ze wzrostem popularności tych imprez, druhny mają jednak coraz trudniejsze zadanie - wymyślenie i zaplanowanie oryginalnej zabawy jest naprawdę sporym wyzwaniem.

Punktem wyjścia przy organizowaniu wieczoru panieńskiego powinno zawsze być ustalenie czego dokładnie oczekuje przyszła panna młoda. Druhna powinna wziąć pod uwagę jej charakter i ulubione rozrywki. Jeżeli jest to osoba nieśmiała, która nie lubi hucznych imprez i woli bawić się w kameralnym, sprawdzonym gronie najbliższych przyjaciółek, to naprawdę nic dobrego nie przyniesie organizowanie wielkiej fety-niespodzianki ze striptizerem w roli głównej atrakcji wieczoru.

Jeżeli jednak mamy do czynienia z osobą, która nie gardzi szampańską zabawą do rana, to pole do popisu przy organizacji tego wieczoru jest dużo większe. Możemy na przykład zarezerwować stolik w ulubionym klubie, gdzie będziemy mogły szaleć na parkiecie popijając kolorowe drinki. Aby sprawić, że impreza będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i wyróżniająca się spośród zwykłych, weekendowych wyjść, można również rozważyć zamówienie limuzyny, którą w wielkim stylu zawiezie wszystkie uczestniczki wieczoru na miejsce. Wynajem limuzyny na wieczór panieński z pewnością zaskoczy przyszłą pannę młodą i wprawi ją w cudowny nastrój. Warto dobrze zastanowić się nad tym, jaką wypożyczalnię wybrać, aby spełniła ona nasze oczekiwania. Wśród najbardziej renomowanych wypożyczalni szczególną uwagę warto zwrócić na usługi, które oferuje _a1__.

biznes
polityka
informacje

frazy kluczowe: biznes, polityka, informacje


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Biznes, Różne, Informacje, Polityka, Dom, zegarki, Hobby

Piszą na tym blogu

Waldemar Mazur, Honorata Kmita, Karolina Jarosz

Archiwum

Listopad 2018, Październik 2018, Lipiec 2018, Maj 2018, Styczeń 2018, Październik 2017, Sierpień 2017, Maj 2017, Listopad 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Czerwiec 2016, Maj 2016, Październik 2015, Październik 2014, Marzec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014