Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
lipiec
25 '18

Rola oświetlenia w przemyśle

Rola oświetlenia w przemyśle

Oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę w przemyśle. Światło jest to optyczne promieniowanie, które powinno być dostosowane do stanowiska pracy. Oświetlenie jest to więc wykorzystanie światła w taki sposób, aby uzyskać odpowiednią widoczność miejsca, w którym wykonywana jest praca. Oświetlenie wpływa również na nasze samopoczucie, a co za tym idzie, na jakość wykonywanej przez nas pracy. Właściwe zastosowanie światła, czyli dopasowanie jego jasności, ostrości i natężenia powinno przełożyć się na lepsze efekty pracy. Oświetlenie w przemyśle jest istotnym...

Publikacje: lampy przemysłowe, oświetlenie w przemyśle