Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
25 '18

Fotoksiążka - co to właściwie jest?

Fotoksiążka - co to właściwie jest?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, by zrobić dobrej jakości zdjęcie i uzyskać je w fizycznej, papierowej formie, trzeba było udać się do fotografa. Potem trzeba było czekać kilka dni na wywołanie, by móc się przekonać o rzeczywistej jakości i samego zdjęcia, jak i obiektu fotografowanego.Te czasy, na szczęście, już minęły, a w naszym życiu na dobre zadomowiły się i świetnej jakości aparaty fotograficzne, jak i telefony komórkowe, w których producenci umieszczają coraz lepszej jakości aparaty, dzięki którym niemal każdy może robić świetnej jakości zdjęcia.Gdy...

Publikacje: hobby, rozrywka, czas wolny, fotografia