Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
maj
19 '16

Na naukę nigdy za późno

Na naukę nigdy za późno

Nauka jest kluczem do sukcesu. Nikt nie osiągnie niczego w życiu, jeśli nie przyzwyczai się do myśli, że uczyć się trzeba przez cały czas. Okres, który pozwalał nam na zakończenie edukacji po szkole średniej, czy nawet studiach, odszedł w zapomnienie. Dzisiejszy świat to ciągle zmieniające się środowisko pracownicze, nowe realia co chwilę zaskakują co bardziej konserwatywnie usposobionych.Dlatego też niezwykle istotne jest to, aby wsparcie w nauce dostarczali nam doświadczeni korepetytorzy. Korepetycje z doświadczonymi nauczycielami, którzy zawsze służą pomocą,...

Publikacje: szkolenia, szkoła, wykształcenie, kursy