Program Aktywnych Społeczności

 

Wszyscy Święci na blokowiskach
Czy znają swoich sąsiadów? Albo czy mają potrzebę bliskości z człowie­kiem zza ściany? Jego łóżko znajduje się 30 centymetrów od ich łóżka. Czy to wiedzą?

Żółtodzioby ocalić od zapomnienia
Dotychczas za bramę podwórka przy ulicy Warszawskiej 5 mało kto za-glądał. A potem nagle zajrzał ‒ upcykling. Przedwojenna kamienica z czerwonej cegły wyglądała na opuszczoną i za­pomnianą. No dobrze, czasem zaglądali tu pasjonaci historii lub miłośnicy trunków z procentami. Do lata 2012 roku.

 
kwiecień
16 '14

Przekaż 1% podatku

Przekaż 1% podatku

Początek nowego roku to zawsze okres, kiedy staramy się myśleć już powoli o tym, w jaki sposób najsensowniej oraz najsprawniej rozliczyć się z urzędem skarbowym. Nerwowo głowimy się, z jakiej ulgi możemy skorzystać w tym roku, poszukujemy porad prawnych a także innego rodzaju doradztwa, dzięki jakiemu będziemy mogli odprowadzić do państwowej kasy mniej, chociażby o ten 1 procent podatku, wertujemy internet w poszukiwaniu druków formularzy. Naszym zdaniem najlepiej wasz 1 procent podatku wydadzą organizacje pożytku publicznego trudniące się pomocą skrzywdzonym dzieciom....

Publikacje: 1 procent, 1% podatku, jeden procent, organizacja pożytku publicznego, organizacje pożytku publicznego